...

Receptury MANIKO

Wyselekcjonowana i transparentna, a przede wszystkim krótka lista składników w kreowanych produktach gdzie każdy służy konkretnemu celowi.

Kim jesteśmy?

Niewielka manufaktura

Produkty Maniko są wytwarzane ręcznie, lokalnie pod Krakowem, w małych partiach co zapewnia najwyższą możliwą jakość. Wszystkie produkty tworzymy, pakujemy i etykietujemy samodzielnie aby uzyskać jak największą spójność.

Tworząc receptury i wybierając surowce wierzymy, że mniej znaczy więcej. Lubimy gdy lista użytych składników jest krótka i zawiera tylko takie składniki które służą celowi.

Połączyliśmy dobroczynne oleje, masła i substancje aktywne, tak aby stworzyć skuteczne produkty które będą dobre dla Twojej skóry, a także będą dawały Ci też mnóstwo przyjemności podczas ich stosowania.

Social Media
Skąd pomysł na maniko?
Firma powstała z chęci połączenia natury z dbałością o samą siebie

Produkty MANIKO wytwarzamy ręcznie i co najważniejsze w małych partiach dzięki czemu zapewniamy ich najwyższą jakość, której sami doszukujemy się na rynku kosmetycznym. Nasze opakowania i etykiety są transparentne, bo taka jest marka MANIKO. Nie akceptujemy jakościowego kompromisu bo sama lubię dobry skład. 

Mam na imię Małgosia i to ja stworzyłam produkty MANIKO, do których odkrycia serdeczenie Was zapraszam

Nie mogąc odnaleźć odpowiednich jakościowo kosmetyków, postanowiliśmy je stworzyć i po dziś dzień kreujemy, poszukujemy innowacyjności w najlepszych, bo najwartościowszych, naturalnych i prostych  składnikach.

Wszystkie produkty tworzymy, pakujemy i etykietujemy samodzielnie aby uzyskać jak największą spójność. Tworząc receptury i wybierając surowce wierzę, że mniej znaczy więcej. Wyselekcjonowana i transparentna, a przede wszystkim krótka lista składników w kreowanych produktach gdzie każdy służy konkretnemu celowi.  

Tworząc markę MANIKO chcę pokazać Wam produkt zupełnie inny, luksusowy ale o prostym składzie przekonując do jego wartości.

Wkładamy serce w to co robimy
Dbamy o środowisko
Świadoma produkcja

Zaufaj nam i wybierz optymalny produkt z naszego portfolio MANIKO

twórczyni MANIKO

Z wykształcenia jestem magistrem farmacji i biologiem- wiedza i doświadczenie zdobyte podczas studiów i wielu szkoleń, a także praca w aptece i obszarze badań klinicznych pozwala mi na wykorzystanie zdobytych umiejętności aby tworzyć dla Was bezpieczne produkty, które pozwolą nam na domowe SPA w zaciszu własnego domu.

Zainteresowanie naturalną i świadomą pielęgnacją oraz chęć ciągłego rozwoju i zdobywania nowego były inspiracją do stworzenia MANIKO. 

Małgorzata Wala, twórca i kreator MANIKO

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.